A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  1000 Her
  Acid Tallava
  Ah Mergimi Me Kalli Mue
  Ani Mori Nuse
  As Nanes Nuk I Tregova
  Çike Çike
  Balluket
  Cupurrakja
  Dashuria
  Dashurin Ti Se Meriton
  Dasma
  Deshte S'deshte
  Djale I Mire
  Doli Goca Ne Penxhere
  Drita E Syve
  Dy Sytë E Zjarrta
  Dyshoj
  E Dua Tangon
  E Humbur
  E Lumja Unë
  Enderr Je
  Era E Harrimit
  Fluturoj
  Forca E Fatit
  Gajdexhiu
  Gane Gane Qka Na Bane
  Ganimet Moj Krenaria Jone
  Hapi I Pare
  Heshta
  Hija E Askujt
  Idioti
  Inati
  Inati 2016
  Jo Jo
  Kater Dimra Emrin Ta Thirra
  Kerkoj Gjysmen Tjeter
  Kthehu
  Kuq E Zi
  Kur Humba Dashurine
  Larg Syve Larg Zemres
  Lisi Gjakut Brez Pas Brezi
  Lot Ne Faqe M'i Ke Lene
  Me Genjeve, Te Gënjej
  Me Harrove
  Me Nje Fjal Te Vetme
  Me Puth Njeher
  Mirupafshim
  Moj Bukuroshe Kot Me Thoshe Ti
  Mora Rrugën Për Tiranë
  Mora Testin
  Mos Me Fajsoni
  Mos U Kthe
  Mos U Largo
  Mos U Pafshim
  Nanen E Ke T'shtire
  Në Ora 5
  Ne Kosove O Ne Prishtine
  Nisja Valles Krisja
  Nuk Dorzeohet Ganja
  Nuk E Di
  Nuk E Rrok
  Nuk Gaboj Qe U Largova
  Nuk Je Fer
  O Lum Nana
  O Zot
  Pellumbi Im
  Per Her Te Par
  Po Te Vjen Inati
  Potpuri (Gezuar 2016)
  Potpuri (Gezuar 2017)
  Potpuri (Gezuar 2019)
  Pse U Ndame
  S'mendoj Per Ty
  Sa Zemra I Ke Plas
  Shko
  Shko N'dreq Te Mallkuar
  Si Anija Qe Lundron
  Sjam Per Aventur
  Sonte Ne U Ndam
  Sot Pranvera Behet Vjesht
  Te Me Zgjosh Nga Gjumi
  Te Tjera Femra
  Ti Ike
  Ti Vetem Ti
  Tradhetia
  Trendafilat Plot Me Ere
  Tri Pika
  Ty E Dashur Shum Te Dua
  U Knaqën Tu Knaq 2016
  U Knaqem Tu U Knaq
  U Mashtrove
  Ultimatum
  Vec Ta Dish
  Vet E Lype
  Xhan O Xhan
  Xhi Me Bone
  Yll Fare
  Yll Fare
  Zemër
  Zemra Don Dashni
  Zjarrefiksat

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019