Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  A Do T'gjesh Djal
  A Po Vjen Me Mu
  A U Bane Tjeter
  Aman Aman Gjermani
  Bina Me Tupana
  Bojna Dasem
  Dasem E Madhe
  Dashuria Ime E Vjeter
  Digje Sonte
  Dikur
  E Vetmja Femer
  Hajde Na Ta Kallim
  Hajde Ne Valle
  Hajde Nuse Ti Te Na
  Instrumental
  Isha I Vetmi
  Jam I Ri
  Je E Embel
  Ka Than Baba Me Kall Kret
  Ka Than Vllau Jon
  Kalle Me Def
  Kqyrni Shoqe
  Ku Mje Nise Moj Bukuri
  Kur Me Vjen Me Rremben
  Lindi Simpatia
  Luajm Vallen
  Lujna Me Tupana
  Lumja Nana
  Mashallah Moj Lule
  Mashallah Per Ty
  Mos Me Pyet Si Po Jetoj
  Ndarja Me Vrane
  Ne Dasmen Time
  Ne Jeten Time Jane Dy Femra
  Njeher Te Kam Falur Zemren
  Nuk Jam Ai Qe Shkoj Pas Teje
  O Per Nje Leter
  O Zambak Zambaku I Bardhe
  Oj Lulie O Llokum
  Oj Lulije Hanem
  Oj Lulije, Pllumb I Bardhe
  Potpuri 2018
  Potpuri Dasmash (Gezuar 2019)
  Qe Nje Jav Oj Lulije
  Qe Nje Vjet
  Sa E Ka Ora Dakikun
  Sa Ka Mall
  Se Pa Ty Asgje Nuk Shkon Mire
  Shko Ti Shko
  Shkupjane
  Shum Te Dua
  Sonte
  Sy Zeze
  Te Dua Me Te Vertet
  Tri Dhurata
  Une N'kosove, Ti N'Gjermani
  Vashe E Vogel
  Vetem 5 Minuta
  Vuajtja Me Ndjek
  Zemra Ime E Lenduar
  Zgjatma Doren

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019