Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Naxhije Bytyqi


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   100 Vjet Na Paten Nda
 •   Adrian Krasniqit
 •   Bedri Gashi
 •   Beqir Regjep
 •   Beqir Sefa
 •   Bije E Llapit
 •   Boll E Mire Pa Babe Pa Nane
 •   Dervish Shaqes
 •   Deshmorit Brahim Morina
 •   Deshmorit Muj Krasniqi
 •   Deshmorve Mehdi Dhe Syl Bytyqi
 •   Deshmorve Te Kosoves
 •   Djell E Hane
 •   Dy Tupana
 •   Enver Hoxha
 •   Er Baroti-Deshmorve
 •   Faik Goxhuli
 •   Fati I Shqiptarit
 •   Fatime Sokolit
 •   Fehmi E Gjeve Lladrovci
 •   Feriz Bibes
 •   Fjalet E Zemres Prej Kengtarit
 •   Flamurit Kombetar
 •   Fryni Era
 •   Ilir Zharku
 •   Ju Kendojm Deshmorve
 •   Ka Pa Anderr Sulltan Murati
 •   Këngë Për Bashkim Ismajlin
 •   Këngë Për Besim Ramen
 •   Këngë Për Faik Jasharin
 •   Këngë Për Ibish Brojen
 •   Këngë Për Ismet Bajramin
 •   Këngë Për Trimat E Kumanoves
 •   Keng Per Enver Hadrin
 •   Kenga E Pamvarsis
 •   Kenga Per Habib Zogajn
 •   Kenga Per Hazir Selmanit
 •   Kenga Per Hisen Sopajn
 •   Kenga Shqipe E Qon Gurin
 •   Kenge Gurbeti
 •   Komandant Ymer Krasniqit
 •   Kreshtat E Kosoves
 •   Kthimi I Skenderbeut
 •   Ku E Kam Qiftelin E Babes
 •   Liman Morines
 •   Lotet E Nanes
 •   Maturantve Te Malisheves
 •   Moj E Mira Qufurrake
 •   Moj Kosov Shtatin Si Bajrak
 •   Moj KosovË Legjend E Gjall
 •   Moj Shqipni Moj Nane E Madhe
 •   Moj Shqipni Mos Thuj Mbarova
 •   N'drras Te Vekut
 •   Ndrras Te Vekut
 •   Ne Agim Heret Kur U Zgjova
 •   Nenat Shqipetare
 •   Nji Valle Me Mishnica Se Bashku Me Baben
 •   Oj Kosov Mriz Me Zana
 •   Oj Kosove Ta Puthsha Plagen
 •   Osman Cakes
 •   Plot 5 Shekuj
 •   Qeliku
 •   Qik E Bukur
 •   Qka Po Thot Adem Jashari
 •   Qka Pom Rrin Karshi Karshi
 •   Quni Vogel
 •   Selman Kadrija
 •   Shefki Salihu
 •   Shum Nje Nate E Gjate
 •   Sod Po Leshojm Nji Kushtrim
 •   Sot Kosova Ka Nje Hall
 •   Syl Rames
 •   Syl Rezalla
 •   Tahir Meha
 •   Te Fala Ju Qoj Nga Mergimi
 •   Ti Na Nerdhe Pavarsi
 •   Tragjedia E Fusharrzit
 •   Trimit Besim Ndrecaj
 •   Vesel Demaku
 •   Vin Vaporrat
 •   Visar E Labinot Krasniqi
 •   Ymer Kryeziut
 •   Zo Ku Te Kam Moj Qifteli
 •   Zoti I Madh Te Qofshim Fal
 •   Zoti I Shpis Tu Rrit Nera

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.