Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Daim Lala


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   100 Te Zeza
 •   100 Vjet Me Jetu
 •   A Bre Zemer
 •   A Je Gjall A Je Gjall
 •   A Je Ne Mend
 •   A M'don
 •   A T'ka Marre Malli
 •   Ah Le Le
 •   Ah Moj Gru
 •   Ajshe / Syzezo
 •   Alo, Alo
 •   Amanet
 •   Ani Ani
 •   Antigona
 •   As Vet S'e Di
 •   Avanturiste
 •   Çika Çika
 •   Bija Ime
 •   Boll Ma
 •   Buzet E Rrejshme
 •   Cocaina (Tallava Remix)
 •   Dada Sale, Oj Dada Selvi
 •   Dashnin Na Ndan
 •   Dashuria Filloj
 •   Dashurija E Pare
 •   Dashurin Kur E Kujtoj
 •   Dasma
 •   Dasma
 •   Datën Mos E Ndrroni
 •   Dhandrri Dhe Nusja
 •   Dimit E Nuses
 •   Diskoteka
 •   Djalin Synet Po E Bojmë
 •   Dridhe Belin
 •   E Verteta Ne Plazh
 •   Ende Te Dua
 •   Erdha Ne Zwicer
 •   Falje S'ka
 •   Femi Nuk Kam
 •   Fjalë Nga Xhelozia
 •   Fjalt E Hallkut
 •   Fundi Im
 •   Gel Gel
 •   Genjeshtare
 •   Gjakovare
 •   Gurbeti
 •   Hajde Djalo Hajde
 •   Hajde Loqko Hajde
 •   Hajde Lule, Nise Dasmen
 •   Hajde Nane A Je Gati
 •   Hajde Nuse
 •   Hajde Shkojna
 •   Hajde Ta Bojna Namin
 •   Here Me Numer E Here Pa Numer
 •   Hip Hop Tallava
 •   Hite Shqip Tallava 2019
 •   Hyn Ne Valle
 •   India
 •   Jam Jetim
 •   Jam Merzit
 •   Jam Sheik
 •   Jam Shqiptar
 •   Jolla Jolla / Dimit E Nuses
 •   Kalle Nanë
 •   Kam Nje Hall Kam Nje Dert
 •   Kanagjeqi
 •   Kanagjeqi 2018
 •   Kendon Buqja E Daimi
 •   Kenga E Nuses
 •   Kqyrni Shoqe
 •   Krejt Evropen
 •   Kush Te Ka Rrejt
 •   Lamtumir
 •   Llokum Me Arra
 •   Lotin E Mshefa
 •   Luj Me Mu
 •   Luje Vallen
 •   Lutem
 •   Malli Per Ty
 •   Martesa
 •   Mashalla
 •   Maximum Shkon Nata
 •   Me Isharet
 •   Me Mindil Pa Mendil
 •   Me Ritem
 •   Me Tupan E Qifteli
 •   Me Ty Zemër Po Ma Don
 •   Mir Po Bjen Tupani
 •   Moj Dashnore Nga Gjakova
 •   Moj Zemer Katile
 •   Mos Më Qo Të Fala
 •   Nanë Moj Nanë
 •   Ngitet Kona
 •   Një Kujtim Zemrën Ma Kalli
 •   Nkapigjik Dola Me Tpa
 •   Nuk E Ki Mir
 •   Nuk Je Si Kur Dikur
 •   NUN
 •   Nus E Bukur Si Shqiponje
 •   Nuset E Sodit
 •   O Gurbet
 •   O Gyrbet Gyrbet I Zi
 •   O Lale Lale
 •   O Sheqer I Bardhë
 •   O Zot Nane
 •   Oh Jeta Jem
 •   Oh Sheqer O Llokum
 •   Oj Dashnia Jeme, O Mehlem
 •   Oj Prishtinalike
 •   Oj Serbi
 •   One Million
 •   Pa Mu Rrugen Mos E Vazhdo
 •   Party Party
 •   Pasha Ty Pasha Mu
 •   Pe Lujn Vallen
 •   Plot Qika Si Sheik
 •   Po Bjen Defi
 •   Po Del Qika Me Shok
 •   Po Na Ndajn
 •   Po Thotë Vllau Jonë
 •   Po Vallezojne Rinia
 •   Po Vin Qikat
 •   Po Vin Qikat Prej Gurbeti
 •   Potpuri (Flej Zemer, Luj Qyqek)
 •   Potpuri (Gezuar 2019)
 •   Potpuri (Gezuar 2019)
 •   Potpuri (Gezuar 2020)
 •   Potpuri (Me Shuplaka, Rrush I Omel)
 •   Potpuri 1 Gezuar 2015
 •   Potpuri 2 (Gezuar 2018)
 •   Potpuri 2 Gezuar 2015
 •   Potpuri 2010
 •   Potpuri 3 Gezuar 2015
 •   Prinderit Na Ndan
 •   Prishtina Me Tirane
 •   Prishtinalike / Despasito
 •   Prita Prita
 •   Prita Prita, Boma Qaren
 •   Pse Bre Zemer
 •   Pse Je Feju
 •   Pse U Ndame
 •   Qefi Jem
 •   Qifti I Ri
 •   Rren (Remake)
 •   Rrushja
 •   Sa Her Te Them
 •   Sali Berisha
 •   Sevda Sevda
 •   Shih Me Sy
 •   Shko E Mos Loto
 •   Shokt E Mi
 •   Shpesh Po Flas Me Veten
 •   Shqipërin E Dua
 •   Shqiptarët
 •   Shum E Let
 •   Shum Po Boj Mas Teje
 •   Shum Te Dua
 •   Shume Merzitem
 •   Shume Te Deshta
 •   Si Diamant
 •   Si Një Letër Jam Djeg
 •   Sofra
 •   T'kam Rrejt
 •   Ta Ha Zemren
 •   Ta Hanksha Zemren
 •   Tallava Zjarr
 •   Tallavaja Ta Zgjat Jeten
 •   Tan Me Rend
 •   Të Du Hala
 •   Të Du, Të Du
 •   Te Du O Llokum
 •   Te Dua Edhe Pik
 •   Te Dua Shpirti Im
 •   Ti Djali I Ri
 •   Ti Je Dijamant
 •   Ti Je Kryeveper
 •   Ti N'katun E Unë Në Qytet
 •   Ti Te Baca
 •   Tradhtare / Ani Bre Ani
 •   Tri Vjet Me Ty
 •   Un Te Du
 •   Unaza E Gishtit
 •   Unazen E Tjetrit E Mban
 •   Veç Në Fotografi
 •   Vet Më The Të Dua / O Bylbyl
 •   Xhelozoj
 •   Zemer
 •   Zemer, Zemer
 •   Zemra S'e Ka Lehte
 •   Zemra Zemra
 •   Zemren Po Ta Fali

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.