Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  100 Te Zeza
  100 Vjet Me Jetu
  A Bre Zemer
  A Je Gjall A Je Gjall
  A Je Ne Mend
  A M'don
  A T'ka Marre Malli
  Ah Le Le
  Ah Moj Gru
  Ajshe / Syzezo
  Alo, Alo
  Amanet
  Ani Ani
  Antigona
  As Vet S'e Di
  Avanturiste
  Çika Çika
  Bija Ime
  Boll Ma
  Buzet E Rrejshme
  Cocaina (Tallava Remix)
  Dada Sale, Oj Dada Selvi
  Dashnin Na Ndan
  Dashuria Filloj
  Dashurija E Pare
  Dashurin Kur E Kujtoj
  Dasma
  Datën Mos E Ndrroni
  Dhandrri Dhe Nusja
  Dimit E Nuses
  Diskoteka
  Djalin Synet Po E Bojmë
  Dridhe Belin
  E Verteta Ne Plazh
  Ende Te Dua
  Erdha Ne Zwicer
  Falje S'ka
  Femi Nuk Kam
  Fjalë Nga Xhelozia
  Fjalt E Hallkut
  Fundi Im
  Gel Gel
  Genjeshtare
  Gjakovare
  Gurbeti
  Hajde Djalo Hajde
  Hajde Loqko Hajde
  Hajde Lule, Nise Dasmen
  Hajde Nuse
  Hajde Shkojna
  Hajde Ta Bojna Namin
  Here Me Numer E Here Pa Numer
  Hip Hop Tallava
  Hite Shqip Tallava 2019
  Hyn Ne Valle
  India
  Jam Jetim
  Jam Merzit
  Jam Sheik
  Jam Shqiptar
  Jolla Jolla / Dimit E Nuses
  Kalle Nanë
  Kam Nje Hall Kam Nje Dert
  Kanagjeqi
  Kanagjeqi 2018
  Kendon Buqja E Daimi
  Kenga E Nuses
  Kqyrni Shoqe
  Krejt Evropen
  Kush Te Ka Rrejt
  Lamtumir
  Llokum Me Arra
  Lotin E Mshefa
  Luje Vallen
  Lutem
  Malli Per Ty
  Martesa
  Mashalla
  Maximum Shkon Nata
  Me Isharet
  Me Mindil Pa Mendil
  Me Ritem
  Me Tupan E Qifteli
  Me Ty Zemër Po Ma Don
  Mir Po Bjen Tupani
  Moj Dashnore Nga Gjakova
  Moj Zemer Katile
  Mos Më Qo Të Fala
  Nanë Moj Nanë
  Ngitet Kona
  Një Kujtim Zemrën Ma Kalli
  Nkapigjik Dola Me Tpa
  Nuk E Ki Mir
  Nuk Je Si Kur Dikur
  NUN
  Nus E Bukur Si Shqiponje
  Nuset E Sodit
  O Gurbet
  O Gyrbet Gyrbet I Zi
  O Lale Lale
  O Sheqer I Bardhë
  O Zot Nane
  Oh Jeta Jem
  Oh Sheqer O Llokum
  Oj Dashnia Jeme, O Mehlem
  Oj Prishtinalike
  Oj Serbi
  One Million
  Pa Mu Rrugen Mos E Vazhdo
  Party Party
  Pasha Ty Pasha Mu
  Pe Lujn Vallen
  Plot Qika Si Sheik
  Po Bjen Defi
  Po Del Qika Me Shok
  Po Na Ndajn
  Po Thotë Vllau Jonë
  Po Vallezojne Rinia
  Po Vin Qikat
  Po Vin Qikat Prej Gurbeti
  Potpuri (Flej Zemer, Luj Qyqek)
  Potpuri (Gezuar 2019)
  Potpuri (Gezuar 2019)
  Potpuri (Gezuar 2020)
  Potpuri (Me Shuplaka, Rrush I Omel)
  Potpuri 1 Gezuar 2015
  Potpuri 2 (Gezuar 2018)
  Potpuri 2 Gezuar 2015
  Potpuri 2010
  Potpuri 3 Gezuar 2015
  Prinderit Na Ndan
  Prishtina Me Tirane
  Prishtinalike / Despasito
  Prita Prita
  Prita Prita, Boma Qaren
  Pse Bre Zemer
  Pse Je Feju
  Pse U Ndame
  Qefi Jem
  Qifti I Ri
  Rren (Remake)
  Rrushja
  Sa Her Te Them
  Sali Berisha
  Sevda Sevda
  Shih Me Sy
  Shko E Mos Loto
  Shokt E Mi
  Shpesh Po Flas Me Veten
  Shqipërin E Dua
  Shqiptarët
  Shum E Let
  Shum Te Dua
  Shume Merzitem
  Shume Te Deshta
  Si Diamant
  Si Një Letër Jam Djeg
  Sofra
  T'kam Rrejt
  Ta Ha Zemren
  Ta Hanksha Zemren
  Tallava Zjarr
  Tallavaja Ta Zgjat Jeten
  Tan Me Rend
  Të Du Hala
  Të Du, Të Du
  Te Du O Llokum
  Te Dua Edhe Pik
  Te Dua Shpirti Im
  Ti Djali I Ri
  Ti Je Dijamant
  Ti Je Kryeveper
  Ti N'katun E Unë Në Qytet
  Ti Te Baca
  Tradhtare / Ani Bre Ani
  Tri Vjet Me Ty
  Un Te Du
  Unaza E Gishtit
  Unazen E Tjetrit E Mban
  Veç Në Fotografi
  Vet Më The Të Dua / O Bylbyl
  Xhelozoj
  Zemer
  Zemer, Zemer
  Zemra S'e Ka Lehte
  Zemra Zemra
  Zemren Po Ta Fali

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019