Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  A E Din Sa Shume Te Dua
  A Eshte E Mundur
  A Je Mire
  A M’ke Harru
  A Se Nuk Te Pata
  Amanet
  Ay Ay
  Beje Zot
  Boll
  Darsma Gurbetqare
  Dashni
  Dashuria
  Dashurova Syt E Bukur
  Dasma E Madhe
  Dhurata
  Do Ta Thej Gitaren
  Do Ti Kallim
  E Dehur Jam
  E Kam Zemrën Me Sevda
  Emri Yt
  Fat I Zi
  Gurbeti
  Hajde Goditëm
  Hajde Me Mu
  Hajde Na Ta Kallim
  Hajmalia
  Hajredin Pasha
  I Pa Drejte
  Iftari I Nanës
  Ishte Nat E Fundit
  Je Me Faj
  Jena Shpi E Madhe
  Ka Than Vllaun Jon
  Kismeti
  Krejt Mrapsht
  Krejt Ti Fala
  Kreshtat E Kosovës
  Kthehu
  Kujt I Paske Ngja
  Kur U Nise Per Gurbet
  Lujma Lujma
  Mall
  Maturant
  Me Fal
  Me Kast
  Miqt E Ri
  Mos Luaj Me Zjarr
  Mos Nenshkruj
  Mulla Jakupi
  N.U.N
  Na
  Nani
  Ndahet Zemra Ne Dy Pjese
  Ndarja
  Ndjese
  Neve Nuk Nau Dhimet Malli
  Nje Pike Loti
  Nuk Ishte Dashuri
  Nuk Patem Kismet
  O Fat I Zi
  O Sa Mir Me Qika
  Oj Nafaka Jeme
  Oj Serbi Murin Ta Prisha
  Pa Adrese
  Para Deres Na Ka Bi Ni Rrush
  Pe Du
  Pellumb I Bardhe
  Pendimi
  Pina Viski
  Plaget E Lirise
  Po I Bjen Era Ret E Zeza
  Po Ta Silli Rreth E Rreth
  Po Vjen Nusja
  Potpuri (Gezuar 2018)
  Potpuri (Gezuar 2019)
  Potpuri (Gezuar 2020)
  Pranvera Ne Prishtine
  Prita Prita
  Qunat Ne Gurbet
  Qyqek Për Qefi
  R.I.P
  Rren
  Rreth E Rreth
  Rrust Kabashi
  S'ishte Hera E Pare
  Sa Te Jet Kjo Jete (Remix)
  Sexhadja E Nanes
  Shiu I Verës
  Shum U Gëzu Nana
  Stacioni I Dynjase
  Syte E Zi
  Tallava 1 2016
  Tallava 2 2016
  Tallava 2018
  Tradhëtar
  Tupan Show (Gëzuar 2020)
  U Knaqem Tallava
  Un S'muj Me I Thane
  Valle Kosovare
  Zemra Ka Pas Mall
  Zemra Zemra
  Zjarr Zjarr, Uje Uje

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019