Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  50 Euro
  Autochthonous
  Dashuria
  Dashuria Ne Nje Djall
  Degjo
  Dridhe Dridhe Hekurin
  Eh Po Te Zesha Un
  Eleonora
  Eli
  Fluturoj Dallendyshja Ne Bostane
  Fol Shqip
  Gurbeti
  Ka Cel Trendafili
  Kam Vdek Per Se Gjalli
  Ketu Jam, I Gatshem
  Kthimi I Skenderbeut Ne Memedhe
  Kujtimet
  Larg Ne Vetmi
  Mbreti I Rugve Tua
  Me Vie Te Flas
  Mis Te Quajn Vetem 5 Minuta
  Moj Ere Xheloze
  Moj Nene Shqiperi
  Mos Me Le Vet
  Ndarja Jone
  Ne Martesen Tende
  Nje Kenge Per Nenen
  O Komandant
  Pa Fund
  Per Ty Kendoj Rock
  Pi Ka Ije
  Plas Moj Vale
  Po Ndegjoni O Milet
  Pyes Per Ty
  Rri Rri Edhe Pak
  S'kam Karamela
  Ti Je 1 Sex Bomb
  Ti Qe Shkruan
  Un Jam Bossi
  Zoti Ulet Mbi Floket E Mi

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019