Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Valbona Mema


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   Ah Moj E Pabese
 •   Amaneti
 •   Artizane
 •   Ashiklliku
 •   Çohuni Djema Shaloni Atin
 •   Beqaria Sot Mbaroi
 •   Brenga E Shpirtit
 •   C'u Takum Ne Ruge Te Ngushte
 •   Cep E M`cep
 •   Cifti I Ri
 •   Ciganja
 •   Cun Mulaj
 •   Dedikuar Fitnete Rexhes
 •   Dhe Humbi Fjala Në Heshtje
 •   Ditet E Shtatorit
 •   Dola N'penxhere
 •   Duam Karamele
 •   E Para Eshte Nena
 •   Ec Bretkoce
 •   Filania
 •   Fjalori I Zemrës
 •   Fustani Me Pika
 •   Goca Do Fuston
 •   Gocen E Pelqeve Vet
 •   Hajde Me Mu
 •   Jam Kacaku I Ferrës
 •   Jam Nje Djale Qe Shes Basma
 •   Je Xerru 3 Here Prej Fikut
 •   Jepma Mollen
 •   Jom Tironce Mire Ta Dish
 •   Karroca E Dylit
 •   Kenga E Malenakes
 •   Kenga e Rexhes
 •   Kenge Kurbeti
 •   Kercimtarja
 •   Kjo Dynjaja Sa Halle Ka
 •   Kolazh (Mahmudija, Gocen E Pelqeve Vet)
 •   Kolazh Dasme
 •   Kush Ma I Pari Boni
 •   Laj E Thaj
 •   Laje Laje Kryt Si Rosa
 •   Leri Nazet
 •   Mahmudia
 •   Malenakja
 •   Mi Gëzofsh Këpucet Me Take
 •   Mi Ke Floket Fije Fije
 •   Moj Selvije
 •   Moj Shami E Kuqe
 •   Mos Harroni Babe E Nene
 •   Mos Ma Pi Rakine
 •   Ne Bahçen Tende
 •   Nuse N'shkoder
 •   Nusja Jone Me Halle
 •   Nusja Me Te Bardha
 •   O Qenke Veshur Me Te Bardha
 •   Pallaveshja
 •   Per Nje Dite
 •   Picirruke
 •   Potpuri (Gezuar 2017)
 •   Potpuri Dasme
 •   Potpuri E Shqipërisë Së Mesme
 •   Potpuri Instrumentale
 •   Puthem
 •   Qaj Zemër
 •   Qane Vogelushi
 •   Qerime
 •   Qyqja E Beharit
 •   Rakia
 •   Rri Moj Goce Rri
 •   Shota Albumi I Ri
 •   Si Ke Qen E Si Je Bo
 •   Si M'ke Syte M'ke Vetllat
 •   Skile Hileqare
 •   Tabakone
 •   Tate Du Fuston
 •   Te Kam, S'te Kam
 •   Tirane, Prishtine
 •   Tironse Kom Le
 •   Topolakja
 •   Turke
 •   Une I Mjeri Fukaraja
 •   Valezake Pot
 •   Vura Ciften Ne Nishan

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.