Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Buqe Rama (Buqja)


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   1000 Shanca Ty Me Ti Dhan
 •   Alo Alo
 •   Bay Bay Bay
 •   Bes Pa Bes
 •   Boll Me
 •   Dashnin Na Ndan
 •   Dasma
 •   Dasma E Madhe
 •   Dhurata E Dashnise
 •   Ditet Kur Jam Dashuru
 •   E Madhe Eshte Bota
 •   E Shkrujta Ne Zemer
 •   Eja Te Lutem
 •   Filgjani
 •   Flasin Nga Xhelozija
 •   Foret Tua
 •   Frajeri Im
 •   Gershetat Tua
 •   Gruas Qefin Mos Ja Prish
 •   Hajde Loqka Jeme
 •   Hajde Loqkaman
 •   Hajde Ore Djal
 •   Indiski
 •   Isha Boss
 •   Jam Djal Trim Dai
 •   Je E Re Jam I Ri
 •   Jepi Zor Mem Bo Perveti
 •   Kenaqu Sot
 •   Kto Fore Kto Fjale
 •   Ku E Begenise
 •   Kur E Pash At Vajz
 •   Lotet E Sinqerte
 •   Luja Dardanase
 •   Lulije Fellenza
 •   Ment Krejt Mi Ka Mar Bel Holla
 •   Merri Te Gjitha
 •   Mesazh I Fundit
 •   Meshkujt Llafazan
 •   Miliona Hilet E Tua
 •   Moj Taksiratlike
 •   Mos I Kurse Leket
 •   Mos Me Thirr
 •   N'këtë Gazell
 •   Ndaq Me Dite
 •   Nete Reoje Dashurija
 •   Njeriu I Nates
 •   Nkafem Kafe
 •   Nkajde Defit
 •   Nuk Ishte Kismeti Im
 •   Nuk Shkon Jeta Pa Ty
 •   Nuk Ta Fali Zemren 1000 Here
 •   O Pellumb I Shkruar
 •   Oj Lulije Hanem
 •   Ose Mu Ose Bjondinen
 •   Pare Pare
 •   Party Party
 •   Party Party (Turbo Folk Kolazh)
 •   Pina Viski
 •   Plus Minus
 •   Po Luajn Valle Qikat E Mira
 •   Pot Vjen Era Kredit
 •   Potpuri 1 (Gezuar 2018)
 •   Potpuri 2 (Gezuar 2018)
 •   Prej Sabahit Deri Ndrek
 •   Qikat Pedante
 •   Qka Kam Bere Per Ty
 •   Qokollada Jeme
 •   Sa Shum Kohrat Kan Ndryshu
 •   Se Di Pse
 •   Shkova Nga Nuk Shkova
 •   Shnak Shnuk
 •   Shpirti Jem
 •   Sot Do Te Kendoj Gegerisht
 •   Te Dua Te Dua
 •   Ti E Ke Syrin E Unt
 •   Toka Dridhet
 •   Un Jam Plus, Ti Minus
 •   Une Dhe Ti Skemi Problem
 •   Vetem Per Ty
 •   Xherdani
 •   Zemer
 •   Zemra Pom Dhem

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.