Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Mexhid Krasniqi


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   A Ka Gzim N`ket Jet Per Mu
 •   A Po A Jo
 •   A S'më Qon Deri Te Lumi
 •   A Thu Ka Pranver Per Mu
 •   Afer Sonte Dua Te Vi
 •   Aman, Aman
 •   Ane E Mban
 •   As Kjo Shoqni
 •   Çka Po Thu Moj Zeshkane
 •   Bajna Darsem Me Shyhret
 •   Boll Nejte Oj Lule N'at Koder
 •   Dashni N'internet
 •   Dashuri Kendoj Per Ty
 •   Destan Begu
 •   Dit E Bukur Dit Me Fat
 •   Ditë E Diele Ka Qellu
 •   Do Ta Kallim Shkrum E Hi
 •   Do Ti Kallim Fitilat
 •   Dridhe Vasho Shtatin
 •   E Kam Begenis
 •   E Mire Nusja Jon E Mire
 •   Emine Emine
 •   Ferdes
 •   Filloj Dasma Me Tupana
 •   Ftyren Tane Hane E Plotë
 •   Gjaku Po Me Vlon
 •   Gjamadani Vija Vija
 •   Gjith Me Zemer Ju Kam Kendu
 •   Gurbetqare Ma Morre Zemren
 •   Hajde Dalim Zemer
 •   Hajde Djalo I Ri
 •   Hajde Do Ta Kallim Ne Ket Shpi
 •   Hajde Gotat Ti Cakrrojm
 •   Hajde Hajde Bukurie
 •   Hajde Hajde Sonte Knojna
 •   Hajde Vallës T'ja Fillojmë
 •   Hajredin Pasha
 •   Hidhe Vallen
 •   Hidhet Vallja
 •   Hidhet Vallja Po Lun Shota
 •   Hyn Ne Valle
 •   I Ka Vnu Lulija Durt E Bardha Bel
 •   I Martua E Kavaler
 •   I Prin Valles Nusja Jon
 •   Jan Dy Zemra Qe Shume Duhen
 •   Jena Gzu
 •   Jena Motra Kallabllak
 •   Ka Po Vjen Nje Za Tupani
 •   Kallma Cigaren
 •   Karajfil Në Bashqe
 •   Karajfili Vogel Dhe Oj Nane Ku Je Ti
 •   Kendon Bylbyli
 •   Kenge Vajtuse
 •   Kjo Buka E Gurbetit
 •   Kofsh Mallku Per Jet Gurbet
 •   Kqyrni Shoqe
 •   Krisi Pushka
 •   Ksaj Lulijes Hije I Ka Pika
 •   Ku E Begenise Lulije Ket Ven
 •   Ku Po Shkon Kjo Ushtria E Sllavit
 •   Ku Po Shkon Me Dimija Te Bardha
 •   Kujton Baba I Lules
 •   Kuke Rrushe
 •   Kuq E Zi
 •   Kuq E Zi Neve Na Thon
 •   Kur Ta Zbresin Lulijen Prej Kerri
 •   Kush Po Vjen Me Temena
 •   Le Te Gezohet Nana
 •   Lshoni Rrug E Lshoni Sokak
 •   Luj Ti Luj
 •   Lujma Lujma Doren
 •   Lumja Toka Kush E Shkel Me Kam
 •   Me Fal
 •   Me Kall Venin
 •   Mere Qik Mindilin
 •   Ministrit N'londer
 •   Mitrovicë Tok E Gjakut
 •   Moj E Mira Neper Thera
 •   Moj Sugarja E Nanes
 •   Moj Sy Kalter
 •   Mos E Kafsho Buzen
 •   Mos Ma Luj Goce Synin
 •   N'drras Te Vekut
 •   N'kete Mengjes
 •   Na Erdh Djali Prej Gurbeti
 •   Na Gzoj Zoti Me Ni Djal
 •   Nare Nare
 •   Ne Qerrpik Te Mbaj
 •   Nusja Jonë E Bukur
 •   Nusja Jone E Mire
 •   O Kur T'i Pash Ata Syte E Zi
 •   O Llokum
 •   O Sa Mir Me Qika
 •   O Ti Djali Pa Martue
 •   Oj Dashnija Jeme
 •   Oj Dashnore
 •   Oj Lulie Fletë E Pjeshkes
 •   Oj Lulije
 •   Oj Lulije Trandafil I Kuq
 •   Oj Lulja E Blinit
 •   Paska Zbritur Hana Midis Ballit Tan
 •   Per Ty Adelina
 •   Pershesh Hangra
 •   Po Bin Surla E Tupana
 •   Po Vje Dhendrri Bashk Me Nusen
 •   Potpuri (Gezuar 2019)
 •   Potpuri 2018
 •   Potpuri Dasmash 2018
 •   Potpuri Dasmash 2019
 •   Potpuri Dasmash E Zjarrt
 •   Pranvera Me Lule
 •   Pse Nuk Me Flet
 •   Qe Ni Jave
 •   Qe Një Javë Oj Lulije
 •   Qike Hastreti
 •   Rinia Vallzon
 •   Rrush I Ambel
 •   Sa Ka Mall Gjermani E Knenaj
 •   Sa Mire Qiko Kuke Veshe
 •   Se Ta Ngjes Dukatin
 •   Shendrit Djelli N'shat E N'lugje
 •   Shqiperi Moj Nena Ime
 •   Sille Ciko At Mindil
 •   Sod Kosova Ka Nje Hall
 •   Sonte Kemi Dasem
 •   Sy Zeza
 •   Syni Jem
 •   Syt E Mi Jon Mbush Me Lot
 •   Syt Me Jan Verbu
 •   Tahir Sinani
 •   Tallava
 •   Tallava 2015
 •   Tallava 2016
 •   Tallava 2018
 •   Tallava E Qart
 •   Tallava Shum E Fort
 •   Tallava Shum E Mir Vera 2017
 •   Te Dua Te Dua
 •   Te Kam Zemer
 •   Te Prita Te Prita
 •   Thojke Vllavi Jon Jam I Ri
 •   Trimat E Shales
 •   Ty Tlumt Dora I Zoti I Shpis
 •   T`kisha Mu Ba Flutur
 •   Unazen E Baje
 •   Vella Jone
 •   Vujtje E Merzi
 •   Zahir Pajaziti

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.