A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  Alma
  Aman Minolla
  Anxhela
  As E Vogel As E Madhe / Do Ta Marr Nusen Korcare
  As E Vogel As E Madhe / O Bandill Mustaqe Zi / Alma
  Barakat E Tua
  Binte Bore
  C'ke Moj Zoge Qe Po Qan
  C'u Ngaterrova Me Nje Zog
  C'u Ngrit Lulja Ne Mengjes
  Cile Moj Vasiliqi
  Cupa E Baba Shehut
  Dado Kam Nje Hall
  Dallendyshe E Vogel
  Dashurova Syte E Bukur
  Dasmen Te Fillojme
  Dikur Me Pate Thene
  Diten E Pare Te Shkolles
  Do Marr Ciften Do Dal Per Gjah
  Do Te Tretem Te Venitem
  Dy Fjale Zemre
  E Para Eshte Nena
  Ecen Rruges Me Ngadale
  Endrra
  Entela
  Ezmere
  Filloj Babai Dasmen
  Fukara
  Hajde Oj Dashnore
  Hape Deren O Baba
  Infermierke E Vogel
  Intrigante & Kur Te Mbushet Mendja Ty & Zambaku I Bardhe
  Ishin Te Kota Fjalet E Tua
  Ishin Te Kota Fjalet E Tua
  Kam Mall Ne Shpirt
  Kam Sevda Me Nje Korcare
  Kerkoj Nje Melodi
  Kisha Une Nje Moter
  Kolazh 1 2019
  Kolazh 2018
  Kolazh 4 2019
  Kolazh I Shqiperise Se Mesme
  Kolazh Jugu
  Kolazh Jugu 2014
  Kolazh Jugu 2019
  Kolazh Permetar
  Kolazh Serenata 2018
  Kur Me Zbret Nga Mali
  Kur Me Zbret Nga Voskopoja
  Kur Te Jesh Merzitur Shume & Kacurrelat & Mos Harro Te Vish
  Kur Vinin Bota Ne Kishe
  Loj Moj Loj
  Lonte Beu Me Hankon
  Ma Shperbleve Me Tradheti
  Mall Vellai
  Mbec More Shoke Mbec
  Me Martoi Nena
  Me Mire Me Ty E Fukara & Sa Te Deshte Lalka Ty
  Minushja / Molle e Kuqe / Bandill Mustaqezi
  Moj Raki & Cun Cun & Dado Moj Dado
  Moj Rakia E Leskovikut
  Moj Saranda Moj Delvine
  Mora Tatepjete
  Mos Harro Te Vish
  Nani Nani
  Napolon
  Napolon Potpuri
  Ndoshta Do Te Kesh Nje Tjeter
  Ne Martesen Tende
  Ne Moshen E Dashurise
  Ne Shtepine E Gjyshit
  Nenke Jam Semure
  Nje Dite Te Bukur Maji
  Nje Nate Vere Ne Rrugice
  Njera Brune tjetra Bjonde
  O Bandill Mustaqe Zi
  Pellumbi Devollit
  Poshte Nga Cairet
  Potpuri Elbasanase
  Pse Moj Rovena
  Qysh E Le Qengji Kopene & Xhamadani Vija Vija
  Rreth E Qark Beratit
  S'paske Pas Nje Pike Meshire
  Sarahosh
  Serenata
  Shege E Kuqe
  Sycke Rrotulluar
  Te Deshta Me Hakikat
  Te Keputa Si Lule & Eja Vajze Prane Meje & Tabakonet
  Tek Cezma
  Tek Porta E Gjimnazit
  Thelleze Moj Nazemadhe
  Ti Vetem Qaje
  Tringellon Nje Zile
  Vajza Korcare

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019