Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Alban Skënderaj


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   '93
 •   1000 Premtime
 •   1000 Premtime (Prygo Remix)
 •   24 Orë
 •   4 Minutes
 •   Ata Sy
 •   Çdo Ditë Një Shën Valentin
 •   Bardhe E Zi
 •   Bella Cicatrice
 •   Bukuri E Frikshme
 •   Deja Vu
 •   Deri Ne Fund
 •   Dhurata
 •   Diçka
 •   Dikur
 •   Do Jemi Ne
 •   Drejt Në Zemër
 •   Drejt Suksesit
 •   Duamë
 •   Duart Lart
 •   E Ashper Si Gjithmone
 •   E Verteta Ime
 •   E Veshtire
 •   Eklips
 •   Ende Ka Shprese
 •   Engjëll
 •   Era
 •   Faleminderit
 •   Fjalet E Heshtjes
 •   Give Me One Reason
 •   Hapersira E Nje Endrre
 •   Heaven
 •   Ike Me Eren
 •   Il Migliore
 •   Imagjino
 •   Je Ti
 •   Jetë
 •   Kam Nevoje
 •   Ki Mëshirë
 •   Kontrast
 •   Ku Po Shkon?
 •   Kur Fjalët Mungojnë
 •   Ky Ritem
 •   Larg Dhe Afer
 •   Le Chant De L'alouette
 •   Lea
 •   Let Me Die On You
 •   Mall Mergimtar
 •   Man On The Moon
 •   Me Prit Atje
 •   Melodi
 •   Mirmengjes
 •   Mirsevjen Ne Shpirtin Tim
 •   More Than A Song
 •   Mrekulli E Tete
 •   My Oasis
 •   Nentor, 26
 •   Nese Nje Dite
 •   Nese Thua Po
 •   Një Ëndërr
 •   Njehere Ne Jete
 •   Non So Resistere
 •   Nuk Je Vetem
 •   Panorama Futuro
 •   Për Ty (Rrufe Ne Qiell Te Hapur)
 •   Përtej Horizontit
 •   Peng
 •   Ping Pong
 •   Plagë Në Gjysmëshpirt
 •   Poeti
 •   Refuzoj
 •   Sei Dentro Me (Nje Here Ne Jete)
 •   Si Më Parë
 •   Somebody Hurts
 •   Stoli I Trendafilave
 •   Thirrje E Deshperuar
 •   This Is Your Day
 •   Unë Dhe Ti
 •   Urat E Jetes
 •   Verso Il Blu (Vetem Ty)
 •   Vetem Ty
 •   Wallking Through The Silence
 •   Zgjohu Ne Enderr

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.