Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • teksteshqip.com
 • Dergo videon

"Lulet Me Te Bukura" Kenge Per Femije


Videot qe gjeni te renditura me poshte, jane aktualisht ne youtube. Klikoni mbi ikonen per te degjuar kenget dhe per te lokalizuar videon me te mire..

 • Bubrrec - Kenge per femije
  Bubrrec - Kenge per femije
  muzike per femie qinji i vogel pllum hajdari muzike per femie qinji i vogel pllum hajdari kenge per femije muzike per femije muzike per beba kenge per femije te vegjel kenge per femije video...
  Kanali:PerFemije
 • Zilja tringellon - Kenge per femije
  Zilja tringellon - Kenge per femije
  muzike per femie qinji i vogel pllum hajdari muzike per femie qinji i vogel pllum hajdari kenge per femije muzike per femije muzike per beba kenge per femije te vegjel kenge per femije video...
  Kanali:PerFemije
 • O sa keq , o sa mire (O sa mire, o sa keq) - kenge per femij
  O sa keq , o sa mire (O sa mire, o sa keq) - kenge per femij
  SUBSCRIBE: https://www.youtube.com/channel/UCr3J-RbFUV9WpGBq0POYJHA?sub_confirmation=1 ▻Këngë të tjera: https://www.youtube.com/watch?v=Nn-DyETcqZo&list=PL2cX5QYHbU_BwZUYRRx3fxyJWRVQHel8M...
  Kanali:Capricorn AL
 • daba daba
  daba daba
  muzike per femie qinji i vogel pllum hajdari muzike per femie qinji i vogel pllum hajdari kenge per femije muzike per femije muzike per beba kenge per femije te vegjel kenge per femije video...
  Kanali:PerFemije
 • Lulet me te bukura-Viola Krasniqi
  Lulet me te bukura-Viola Krasniqi
  Kenga per festen e nenes.
  Kanali:Venera Krasniqi
 • Sa do doja nje qenush
  Sa do doja nje qenush
  muzike per femie qinji i vogel pllum hajdari muzike per femie qinji i vogel pllum hajdari kenge per femije muzike per femije muzike per beba kenge per femije te vegjel kenge per femije video...
  Kanali:PerFemije
 • Planeti i Femijeve - Qenushi Im
  Planeti i Femijeve - Qenushi Im
  Per me shume vizitoni faqen ne facebook: https://www.facebook.com/pages/Planetifemijeve/544016958965752 Video Punuar nga: Planeti i Femijeve. Kenga Huazuar nga Youtube. muzike per...
  Kanali:PlanetiFemijeve
 • Vace Zela - Me lule te bukura
  Vace Zela - Me lule te bukura

  Kanali:inter4444ful1
 • Ajfer Aliu  Mesuesja ime (Official Video)
  Ajfer Aliu Mesuesja ime (Official Video)
  Zena Aliu Kontakt TEL : +389 70 523 504 Email: zenaaliu@live.com.
  Kanali:ZenaAliuONAIR
 • Kenga e Gjyshes me tekst ne shqip
  Kenga e Gjyshes me tekst ne shqip
  KENGE PER FEMIJE me tekst.
  Kanali:RedBlack KuqEzi
 • Lule e kuqe 4K
  Lule e kuqe 4K

  Kanali:Besnik Palnikaj
 • Lulja dhe Flutura
  Lulja dhe Flutura
  Skender Doci ----------------------- Lulja dhe Flutura.
  Kanali:Libraria Universitare UBT
 • O maçok,çamarrok  Kënge për fëmijë
  O maçok,çamarrok Kënge për fëmijë
  muzike per femie qinji i vogel pllum hajdari muzike per femie qinji i vogel pllum hajdari kenge per femije muzike per femije muzike per beba kenge per femije te vegjel kenge per femije video...
  Kanali:PerFemije
 • Alisa Jerliu - Kukulla Muzikli Stilin kshtu e kam
  Alisa Jerliu - Kukulla Muzikli Stilin kshtu e kam
  Muzikel per femije nga Naim Krasniqi. Realizuar me 2012.
  Kanali:PolifoniaAV
 • Kënga e abetares
  Kënga e abetares "UDHA E SHKRONJAVE"
  Abetarja "Udha e shkronjave" u shkrua më 2001 prej Artur Shkurtit. Bashkëpunëtorë të ngushtë në këtë projekt ishin: Xhilda Paloka (ilustratore), Sitki R. Spahia (poet i vjershave për...
  Kanali:UDHA E SHKRONJAVE
 • Serenate Shkodrane - Lulet e Majit (Rosela Gjylbegu)
  Serenate Shkodrane - Lulet e Majit (Rosela Gjylbegu)
  "Lulja e Majit" e Pjerinit Është e freskët ende ajo nga përpunimi dhe interpretimi më i fundit i Redon Makashit. Ka udhëtuar ajo lule erëmirë pothuajse në çdo cep të trojeve ku...
  Kanali:Ben Susaj
 • Lule te Bukura Sjell Pranvera - Albana Fani-Rrashi (Me Tekst
  Lule te Bukura Sjell Pranvera - Albana Fani-Rrashi (Me Tekst
  Kendojne: Albana Fani-Rrashi dhe Ilir Zoga.... Muzika: Mark Kaftalli, Teksti: Cesk Ndreca, Orkestroi: Ilir Zoga.. nje interpretim dhe nje ze i mbrekullushem nga Albana Fani-Rrashi..
  Kanali:Cuk Beu
 • ERVIS BEHARI - NENE ... ( Official Video )
  ERVIS BEHARI - NENE ... ( Official Video )
  iTunes: http://smarturl.it/tophiteshqiptare Spotify: http://smarturl.it/SpotifyTopHiteAL Amazon: http://smarturl.it/AmazonTopHiteAL Google Play: http://smarturl.it/GoogleTopHiteAL Publishing...
  Kanali:STVPLAY
 • Albiona Kolshi - Nëna Ime (Official Music Video)
  Albiona Kolshi - Nëna Ime (Official Music Video)
  Kenga me e klikuar per femije. Përmend fjalën nene dhe ke përmendur kuptimin e jetës, ardhshmërisë, gjithësisë ! Ulu pranë saj dhe ndjen afërsinë që askund s, do e ndjesh në jete....
  Kanali:ProductionFrames
 • Kenga Nenes
  Kenga Nenes
  OnlineMusic.
  Kanali:OnlineMusic support
 • AURELA GACE  FUSTANI
  AURELA GACE FUSTANI
  Muzika :Adrian Hila Teksti : Nexhip Sera & Adrian Hila Orkestroi :Adrian Hila Klarinete : Sokol Bimi Llahute : Artur Yzeiri Interpretuan : Sirea Bombaj (Vajza e vogel) nga Sirea Film...
  Kanali:Aurela Gace
 • Ide kreative kartolina
  Ide kreative kartolina

  Kanali:Fjolla Kryeziu
 • Elvana Gjata - Kuq e zi je ti ft. Flori
  Elvana Gjata - Kuq e zi je ti ft. Flori
  Composer : Flori Mumajesi. Lyrics: Flori Mumajesi. Audio Production : Threedots Productions. https://www.facebook.com/www.threedots.al Video Production : Digitalb. https://www.facebook.com/Digita...
  Kanali:ElvanaGjataVEVO
 • Tips - Sezoni 1 / Episodi 8
  Tips - Sezoni 1 / Episodi 8
  Facebook: https://www.facebook.com/Digitalb.
  Kanali:DigitAlb
 • Gezuar 2018 | HITET SHQIP 2018 | Muzik Popullore 2018
  Gezuar 2018 | HITET SHQIP 2018 | Muzik Popullore 2018
  Gezuar 2018 & Hitet Shqip 2018 & Muzik Popullore 2018 SUBSCRIBE : drinib TOP HITET SHQIP 2018 | ALBANIAN HITS 2018 | HITET SHQIP 2018 top hitet shqip 2018 top hitet shqip 2018 top hitet shqip...
  Kanali:drinibteksteshqip.com © 2007 - 2018