A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: Gazmend   
 • Emri:
  Gazmend
 • Shteti/Vendndodhja:
  KOSOVË
 • Qyteti:
  Gilan
 • Mosha:
  28 Vjeç
 • Ditëlindja:
  16-08-1991
 • Shenja e Horoskopit:
  Luani
 • Shënim:
  Sosht kjo prrall kjo osht zona KATILIT
  Ku k**i mos mu fry i perkas GRUPIT MAT MIRIT
  Mat shtirit mat mirit n'rruzllin e toks
  Hala me at shprehjen DASHNI VIKTOR PALOKS
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2010-09-04 03:06:49
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2016-11-20 19:36:40
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
 • Albumet e dërguara:
 • Këngë të Përkthyera:Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019