A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: Fluutraa   
 • Emri:
  Fluutraa
 • Shteti/Vendndodhja:
  SH.B.A.
 • Qyteti:
  New York
 • Mosha:
  22 Vjeç
 • Ditëlindja:
  06-08-1997
 • Shenja e Horoskopit:
  Luani
 • Shënim:
  SLIM SHADY TILL I DIE...
  Cuz sometimes you just feel tired,feel weak and when you feel weak you feel like you wanna just give up...
  `The truth is that you don't know what is going to happen tomorrow,life is a crazy ride and nothing is guaranteed.`


 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2010-09-10 23:02:26
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2012-10-17 17:12:48
 • Tekste të dërguara:
  Asnje tekst
 • Këngë të korrigjuara:
  Asnje kenge
 • Biografi këngëtarësh:
  Asnje biografi
 • Albumet e dërguara:
  Asnje album
 • Këngë të Përkthyera:
 • ::  PlayLista me Këngët e PreferuaraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019