A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: LeoNardi   
 • Emri:
  Leo Nardi
 • Shteti/Vendndodhja:
  SHQIPËRI
 • Qyteti:
  Durres
 • Mosha:
  25 Vjeç
 • Ditëlindja:
  01-05-1994
 • Shenja e Horoskopit:
  Demi
 • Shënim:
  Name : Leonard Cuni
  Nick Name : -Leo Nardi-
  Birthdate : 01.05.
  Birthplace : Has.Albania
  Current Location : Durres.Albania
  Eye Color : Dark Brown
  Hair Color : Brown
  Height : 1,75
  Weight : 70
  Piercings : In a relationship
  Tatoos : No
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2010-12-11 14:44:57
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2010-12-11 16:51:56
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
  Asnje kenge
 • Biografi këngëtarësh:
  Asnje biografi
 • Albumet e dërguara:
  Asnje album
 • Këngë të Përkthyera:
  Asnjë përkthim
 • ::  PlayLista me Këngët e PreferuaraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019