A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: somiangel   
 • Emri:
  somi angel
 • Shteti/Vendndodhja:
  SHQIPËRI
 • Qyteti:
  shkoder
 • Mosha:
  24 Vjeç
 • Ditëlindja:
  18-09-1995
 • Shenja e Horoskopit:
  Virgjeresha
 • Shënim:
  Jam 15 vjec shume simpatike .E adhuroj muziken sidomos muziken e lehte .Jam tip melankolike ..........
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2009-12-31 09:53:30
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2010-01-18 19:25:29
 • Tekste të dërguara:
  Asnje tekst
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
  Asnje biografi
 • Albumet e dërguara:
  Asnje album
 • Këngë të Përkthyera:
  Asnjë përkthim
 • ::  PlayLista me Këngët e PreferuaraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019