A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: aLii006   
 • Emri:
  ali hoxha
 • Shteti/Vendndodhja:
  KOSOVË
 • Qyteti:
  Prizren
 • Mosha:
  24 Vjeç
 • Ditëlindja:
  23-04-1995
 • Shenja e Horoskopit:
  Demi
 • Shënim:
  '
  Emri: aLi
  Mbiemri: HoxHa
  Data Lindjes: 23.04.1995
  Vendlindja: Prizren
  E-mail: ali.ali@ali.ali
  Facebook profile: http://www.facebook.com/profile.php?id=1185612276
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2010-12-22 17:10:00
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2012-11-24 22:51:52
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
 • Albumet e dërguara:
 • Këngë të Përkthyera:
 • ::  PlayLista me Këngët e PreferuaraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019