A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: k1nnGz   
 • Emri:
  kmn_GranniT
 • Shteti/Vendndodhja:
  GJERMANI
 • Qyteti:
  Prishtina-Hamburg
 • Mosha:
  22 Vjeç
 • Ditëlindja:
  03-06-1997
 • Shenja e Horoskopit:
  Binjaket
 • Shënim:
  KMN GANG Bis Zum Tod
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2011-01-31 21:27:20
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  0000-00-00 00:00:00
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
  Asnje biografi
 • Albumet e dërguara:
 • Këngë të Përkthyera:
  Asnjë përkthimKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019