A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: Buljaaa   
 • Emri:
  Berisha
 • Shteti/Vendndodhja:
  GJERMANI
 • Qyteti:
 • Mosha:
  26 Vjeç
 • Ditëlindja:
  05-04-1993
 • Shenja e Horoskopit:
  Dashi
 • Shënim:
  Jam krenare qe jam Shqiptare
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2011-06-24 14:03:52
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2012-01-04 18:02:05
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
  Asnje biografi
 • Albumet e dërguara:
  Asnje album
 • Këngë të Përkthyera:
  Asnjë përkthimKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019