A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: EnisiBoy   
 • Name:
  Enis Dable
 • Residence:
  KOSOVË
 • Town:
  Prishtina City
 • Age:
  29 Years Old
 • Birthday:
  03-02-1990
 • Zodiac Sign:
  Ujori
 • Notes:
  >Un e du Hip Hopin< .
 • ::  Your Activity
 • Registration Date:
  2011-08-18 01:28:00
 • Last Login:
  2014-01-27 18:55:26
 • Lyrics Submissions:
 • Edited lyrics:
 • Artists Biographies:
 • Albums added:
  No albums
 • Translated songs:
  No translationsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019