A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: LEANDRO200   
 • Name:
  LEANDRO SHKODER
 • Residence:
  SHQIPËRI
 • Town:
 • Age:
  29 Years Old
 • Birthday:
  29-09-1990
 • Zodiac Sign:
  Peshorja
 • Notes:
  No notes.
 • ::  Your Activity
 • Registration Date:
  2011-09-03 14:02:52
 • Last Login:
  2011-09-29 18:26:15
 • Lyrics Submissions:
  No Lyrics
 • Edited lyrics:
  No songs
 • Artists Biographies:
 • Albums added:
  No albums
 • Translated songs:
  No translations
 • ::  PlayList of songsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019