A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: erdoniti   
 • Emri:
  erdoniti corleone
 • Shteti/Vendndodhja:
  MAQEDONI
 • Qyteti:
  tetove
 • Mosha:
  26 Vjeç
 • Ditëlindja:
  03-05-1992
 • Shenja e Horoskopit:
  Demi
 • Shënim:
  une jam menagjer po ashtu edhe me kenge merem edhe me poezi me poezi kam filluar te merem qe nga mosha 12 vjeqare me muzik kam filluar nga mosa 18 vjeqare dmth qe 2 vite tash i kam 20 une jam nga maqedonija nga tetova por afer 12 viteve jetoj ne kosove pra ne ferizaj
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2012-02-05 20:16:55
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  0000-00-00 00:00:00
 • Tekste të dërguara:
  Asnje tekst
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
  Asnje biografi
 • Albumet e dërguara:
  Asnje album
 • Këngë të Përkthyera:
  Asnjë përkthimKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018