A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: colafanta1   
 • Name:
  blero music
 • Residence:
  KOSOVË
 • Town:
 • Age:
  28 Years Old
 • Birthday:
  23-11-1991
 • Zodiac Sign:
  Shigjetari
 • Notes:
  No notes.
 • ::  Your Activity
 • Registration Date:
  2012-02-13 18:36:06
 • Last Login:
  2012-12-02 23:27:36
 • Lyrics Submissions:
  No Lyrics
 • Edited lyrics:
 • Artists Biographies:
 • Albums added:
  No albums
 • Translated songs:
  No translationsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019