A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: Dadzson   
 • Emri:
  Ronaldo Vila
 • Shteti/Vendndodhja:
  ANGLI
 • Qyteti:
  Peterborough
 • Mosha:
  21 Vjeç
 • Ditëlindja:
  30-08-1998
 • Shenja e Horoskopit:
  Virgjeresha
 • Shënim:
  LOVE GOD, PLAYS PiANO, LiVE IN PETERBOROUGH, ALBANiAN & PROUD, Member of R.E.D. Noizy, OTR, 100% FoLLoW BACK, LOVE MUSiC & FOOTY!!! & A BiT OF AN ARTiST :)
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2013-05-31 15:33:46
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2014-07-09 20:20:06
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
 • Albumet e dërguara:
  Asnje album
 • Këngë të Përkthyera:
  Asnjë përkthim
 • ::  PlayLista me Këngët e PreferuaraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019