A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: Lukinjo   
 • Emri:
  Luan Brahimi
 • Shteti/Vendndodhja:
  KOSOVË
 • Qyteti:
  Te Qafa - Te Mahalla 01
 • Mosha:
  25 Vjeç
 • Ditëlindja:
  26-06-1994
 • Shenja e Horoskopit:
  Gaforrja
 • Shënim:
  Krejt ata qem dojn hatri Interesit,
  I pershendes prej Zemres me gishtin e mesit .
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2013-09-10 00:57:37
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2014-12-14 23:55:48
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
 • Albumet e dërguara:
 • Këngë të Përkthyera:
 • ::  PlayLista me Këngët e PreferuaraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019