A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: noozGe   
 • Name:
  Egzon
 • Residence:
  KOSOVË
 • Town:
 • Age:
  23 Years Old
 • Birthday:
  28-05-1996
 • Zodiac Sign:
  Binjaket
 • Notes:
  No notes.
 • ::  Your Activity
 • Registration Date:
  2014-10-16 14:25:58
 • Last Login:
  2019-07-07 17:41:00
 • Lyrics Submissions:
 • Edited lyrics:
 • Artists Biographies:
 • Albums added:
  No albums
 • Translated songs:
  No translations
 • ::  PlayList of songs
 • Flora Gashi, Ymer Bajrami & Lendita SelimiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019