A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: Tonnidas   
 • Emri:
  Faton Qerimi
 • Shteti/Vendndodhja:
  MAQEDONI
 • Qyteti:
  Shkup
 • Mosha:
  19 Vjeç
 • Ditëlindja:
  28-10-2000
 • Shenja e Horoskopit:
  Akrepi
 • Shënim:
  Nuk ka asnjë shënim.
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2015-06-08 13:25:32
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2019-07-09 14:17:44
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
 • Albumet e dërguara:
 • Këngë të Përkthyera:
 • ::  PlayLista me Këngët e PreferuaraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019