A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: besardahoxhaj   
 • Name:
  just smile
 • Residence:
  SHQIPËRI
 • Town:
 • Age:
  17 Years Old
 • Birthday:
  31-10-2001
 • Zodiac Sign:
  Akrepi
 • Notes:
  Veç a Jena mir
  Kujt pja kujt pja nin
 • ::  Your Activity
 • Registration Date:
  2016-08-11 09:04:29
 • Last Login:
  2016-11-13 07:55:04
 • Lyrics Submissions:
  No Lyrics
 • Edited lyrics:
  No songs
 • Artists Biographies:
  No biographies
 • Albums added:
  No albums
 • Translated songs:
  No translationsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018