A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: fatbardha2131   
 • Name:
  Fătbărdhă Bărdhă
 • Residence:
  SHQIPËRI
 • Town:
  Shkoder
 • Age:
  16 Years Old
 • Birthday:
  21-03-2002
 • Zodiac Sign:
  Dashi
 • Notes:
  :)
 • ::  Your Activity
 • Registration Date:
  2016-08-12 19:38:55
 • Last Login:
  2016-11-21 15:07:00
 • Lyrics Submissions:
  No Lyrics
 • Edited lyrics:
 • Artists Biographies:
 • Albums added:
  No albums
 • Translated songs:
  No translations
 • ::  PlayList of songsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018