A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: diona   
 • Name:
  dionaa.bebe11
 • Residence:
  KOSOVË
 • Town:
 • Age:
  13 Years Old
 • Birthday:
  06-06-2006
 • Zodiac Sign:
  Binjaket
 • Notes:
  No notes.
 • ::  Your Activity
 • Registration Date:
  2018-05-11 20:55:03
 • Last Login:
  2019-05-06 19:29:39
 • Lyrics Submissions:
 • Edited lyrics:
 • Artists Biographies:
  No biographies
 • Albums added:
  No albums
 • Translated songs:
  No translations
 • ::  PlayList of songsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019