A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: GledjaDervishiOfficial   
 • Name:
  Gledja Dervishi
 • Residence:
  SHQIPËRI
 • Town:
 • Age:
  13 Years Old
 • Birthday:
  23-07-2006
 • Zodiac Sign:
  Gaforrja
 • Notes:
  No notes.
 • ::  Your Activity
 • Registration Date:
  2018-12-19 13:44:46
 • Last Login:
  2018-12-20 16:14:50
 • Lyrics Submissions:
  No Lyrics
 • Edited lyrics:
  No songs
 • Artists Biographies:
  No biographies
 • Albums added:
  No albums
 • Translated songs:
  No translations
 • ::  PlayList of songsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019