A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: kosova2013   
 • Name:
  Shkelqim Hoti
 • Residence:
  KOSOVË
 • Town:
  Rahovec
 • Age:
  26 Years Old
 • Birthday:
  30-10-1993
 • Zodiac Sign:
  Akrepi
 • Notes:
  http://www.youtube.com/user/NoizyTUBE?feature=mhum
  Kjo esht profili im ne Youtubeee
 • ::  Your Activity
 • Registration Date:
  2010-01-24 00:12:04
 • Last Login:
  2011-02-19 17:15:36
 • Lyrics Submissions:
  No Lyrics
 • Edited lyrics:
 • Artists Biographies:
 • Albums added:
  No albums
 • Translated songs:
  No translations
 • ::  PlayList of songsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019