A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: Rinor3   
 • Name:
  Rinor
 • Residence:
  KOSOVË
 • Town:
  Gjilan
 • Age:
  25 Years Old
 • Birthday:
  09-08-1994
 • Zodiac Sign:
  Luani
 • Notes:
  Rinor Neziri nga Gjilani
  Gjatesia:1.70
  Mosha 15 vjet
  Gjinia Mashkull
 • ::  Your Activity
 • Registration Date:
  2009-12-07 16:13:11
 • Last Login:
  2011-04-08 13:19:21
 • Lyrics Submissions:
  No Lyrics
 • Edited lyrics:
  No songs
 • Artists Biographies:
 • Albums added:
  No albums
 • Translated songs:
  No translations
 • ::  PlayList of songsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019