A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: Serpente   
 • Name:
  Unique-G AkA Serpente
 • Residence:
  ANGLI
 • Town:
  Reading
 • Age:
  26 Years Old
 • Birthday:
  12-09-1993
 • Zodiac Sign:
  Virgjeresha
 • Notes:
  TBA_RAPER>>>COUSIN OF JETON TBA
  ANETAR I TBA
  KA KRIJU GRUPIN E TIJ NE RAP ME EMER " PROUD ALBOZ GROUP" ME 50 ANETAR
  ME INICIALE PAG
 • ::  Your Activity
 • Registration Date:
  2010-04-27 13:50:28
 • Last Login:
  2010-05-07 14:07:53
 • Lyrics Submissions:
  No Lyrics
 • Edited lyrics:
  No songs
 • Artists Biographies:
 • Albums added:
  No albums
 • Translated songs:
  No translations
 • ::  PlayList of songsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019