A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: Retila   
 • Emri:
  ReeTiLa
 • Shteti/Vendndodhja:
  KOSOVË
 • Qyteti:
 • Mosha:
  29 Vjeç
 • Ditëlindja:
  07-02-1990
 • Shenja e Horoskopit:
  Ujori
 • Shënim:
  ¢¾R.E¢¾

  ¢¾Elvana Gjata¢¾
  ¢¾¢¾Elvana Gjata¢¾
  ¢¾¢¾¢¾Elvana Gkata¢¾
  ¢¾¢¾¢¾¢¾Elvana Gjata¢¾
  ¢¾¢¾¢¾¢¾¢¾Elvana Gjata¢¾
  ¢¾¢¾¢¾¢¾¢¾¢¾Elvana Gjata¢¾
  ¢¾¢¾¢¾¢¾¢¾¢¾¢¾Elvana Gjata¢¾
  ¢¾¢¾¢¾¢¾¢¾¢¾¢¾¢¾Elvana Gjata¢¾
  ¢¾¢¾¢¾¢¾¢¾¢¾¢¾¢¾¢¾Elvana Gjata¢¾
  ¢¾¢¾¢¾¢¾¢¾¢¾¢¾¢¾¢¾¢¾Elvana Gjata¢¾
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2010-05-22 10:32:20
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2011-12-31 10:50:45
 • Tekste të dërguara:
  Asnje tekst
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
  Asnje biografi
 • Albumet e dërguara:
  Asnje album
 • Këngë të Përkthyera:
  Asnjë përkthimKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019