A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: laliter   
 • Emri:
  endrita krasniqi
 • Shteti/Vendndodhja:
  KOSOVË
 • Qyteti:
 • Mosha:
  29 Vjeç
 • Ditëlindja:
  25-02-1990
 • Shenja e Horoskopit:
  Peshqit
 • Shënim:
  Nuk ka asnjë shënim.
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2010-06-03 14:39:34
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2010-06-22 12:36:18
 • Tekste të dërguara:
  Asnje tekst
 • Këngë të korrigjuara:
  Asnje kenge
 • Biografi këngëtarësh:
  Asnje biografi
 • Albumet e dërguara:
  Asnje album
 • Këngë të Përkthyera:
 • ::  PlayLista me Këngët e PreferuaraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019