A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: vivakosova   
 • Emri:
  viva kosova
 • Shteti/Vendndodhja:
  GJERMANI
 • Qyteti:
  Presheve
 • Mosha:
  26 Vjeç
 • Ditëlindja:
  09-07-1993
 • Shenja e Horoskopit:
  Gaforrja
 • Shënim:
  Adeline Ismajli & Dafina Zeqiri & Ardian BUjupi

  "oo sikur femija si qan per nan qante prishtina per tiran i thonte shkupit dhe ulcinit se 17 shkurt ishte dita e bashkimit"
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2009-12-25 10:35:06
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2013-09-07 14:56:12
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
  Asnje biografi
 • Albumet e dërguara:
  Asnje album
 • Këngë të Përkthyera:
  Asnjë përkthim
 • ::  PlayLista me Këngët e Preferuara
 • 2po2Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019