A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: xonchee   
 • Emri:
  egzon halili
 • Shteti/Vendndodhja:
  ITALI
 • Qyteti:
  trieste
 • Mosha:
  26 Vjeç
 • Ditëlindja:
  24-07-1993
 • Shenja e Horoskopit:
  Luani
 • Shënim:
  Nuk ka asnjë shënim.
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2010-07-23 16:11:13
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2011-11-02 02:11:59
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
  Asnje biografi
 • Albumet e dërguara:
 • Këngë të Përkthyera:
  Asnjë përkthimKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019