A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: maarigonaa   
 • Name:
  marigona gashi
 • Residence:
  KOSOVË
 • Town:
  prishtine
 • Age:
  24 Years Old
 • Birthday:
  10-10-1995
 • Zodiac Sign:
  Peshorja
 • Notes:
  No notes.
 • ::  Your Activity
 • Registration Date:
  2010-08-09 18:14:59
 • Last Login:
  2012-04-01 17:39:28
 • Lyrics Submissions:
  No Lyrics
 • Edited lyrics:
 • Artists Biographies:
 • Albums added:
  No albums
 • Translated songs:
  No translations
 • ::  PlayList of songsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019