Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elita 5 - Dashuria E Pare

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ishte nje mbremje
...kur ne mbetem vetem (vetem),
ti afer meje si asnjehere me pare,
prej atehere
Â…gjithçka une per ty ndjeva (ndjeva),
prita momentin ne te jemi bashke........

Deshiroj qe ta kuptosh,
se per ty une kam nevoje,
tani bashke qe u takuam,
nuk di se ç'ka t'tregoj,
dua te zgjohem bashke me ty,
kur mengjesi te agoje,
endrren time te perflakur
bashke ta perjetojme...

(refren)
Ti veç pret, asgje nuk flet,
shpirtin ta rremben stuhia,
te rrjedh loti, te rrjedh gjaku,
veç njehere shkon vajzeria
(dy here)

(perseritet nga fillimi)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)