Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elita 5 - Harroje Vetmine

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nëse sonte ndihesh vetëm
dhe ke frikë të shohësh ëndrra
shuaj dritën, ndize zemrën
do të më gjesh mua brenda

Nëse sonte ndihesh vetëm
dhe ke frikë të shohësh ëndrra
shuaj dritën, ndize zemrën
do të më gjesh mua brenda

Dhe lindi kënga e dashurisë, dashurisë
që kurrë për ty s'do ketë mbarim
kjo këngë përjetë mbetet kujtim

Me ty asgjë nuk do ndërroj
le të më falin botën mua
çdo vajzë tjetër që e takoj
bën më tepër të të dua

Me ty asgjë nuk do ndërroj
le të më falin botën mua
çdo vajzë tjetër që e takoj
bën më tepër që të dua

Dhe lindi kënga e dashurisë, dashurisë
që kurrë për ty s'do ketë mbarim
kjo këngë përjetë mbetet kujtim...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)