Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bleona Qereti - Pres Nga Ty Veç Nje Ok

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa te pash me sy tek ti u dashurova
dhe te tjerat skan rendesi ,
veq me dy fjlae te theshta veten ta derzova
me tronditen ata sy, me pelqeje vetem ti.

Nese te pelqen harro cdo problem
pres nga ty veq nje OK .
E di qe me do veq s'do te thuash jo
je i imi kete e ndieje.

Vetem dehem sonte deri ne mengjes
kam deshire qe te vazhdojme
eja mos e zgjate sdi a beje mekat
ska rendesi nese gaboje,syte e tu lerme ti shijoje.

Nese te pelqen harro cdo problem
pres nga ty veq nje OK
E di qe me do veq s'do te thuash jo
je i imi kete e ndieje.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)