Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska & Labi - Syni I Zi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Shpirti me vlon
kur me shikon oooo me zjarr
nga dita qe te pashe une ty oooo syri i zi
sa shume kam mall ,
Nga malli per ty zemer une po tretem,
pas dashurise tone dot
asgje mos t’mbetet
Kush na mallokoi?
Kush na dogji flake ?
Sa afer ishim ,e tash jemi shume larg
qajjjjjjjjj
qajjjjjjjjjjjjjjj
ndoshta gabim qe ne fillim
une fukara nuk dija
qe ti zemer ke shume armiq
qe arriten me na nda,
Nga malli per ty zemer une po tretem
pas dashurise tone dot
asgje mos t’mbetet
Kush na mallokoi?
Kush na dogji flake ?
Sa afer ishim e tash jemi shume larg
qajjjjjjjjj
qajjjjjjjjjjjjjjj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)