Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona Qereti - Kam Qejfin Tim

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Rruga si rruga me tmeret e saj
ti mos u nis më thua që tani
tmerr është për mua
të mos bëj çfarë dua
Kam qejfin tim dhe s'pyes njeri

Jeta si lufta me humbjet e saj
Ti mund të vritesh dhe e pafaj
Vdekjes s'i dihet
E di apo s'e di
Kam qejfin tim dhe s'pyes njeri

Ref:
E kam qejfin qejfin tim
Dhe nuk pyes asnjeri

Kënga si kënga me britmat e saj
Ti mos këndo më thua kur ka zi
Kënga nuk mbahet por dhe sikur të mbahej
Kam qejfin tim dhe s'pyes njeri
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)