Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Terri Me Kafshon

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Per ty kendoj, per ty dot vallzoj
veq per vehten une dot lotoj
ti nuk e ndjejn ti as nuk e din
mua era lotet po mi fshin

Dot mbesim shok mandej kur u ndam
zemra kete nuk po e pranon
nese njeher bij ne dashuri
asnjeher aty ska shoqeri

E jeta shkon ti ende me mungon
me beso terri me kafshon
e jeta shkon shum per ty kam qare
nuk i numroj diten ne kalendar (2 here)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)