Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermal Fejzullahu - Unë Me Bukë, Ti Me Gurë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
vetem per sa ngatrresa
un nuk munda më me ty
dhe ne fund humbi shpresa
nuk kam fuqiiii
ishin disa imtesira
ishin veq disa fjale kot
ike dhe më su ktheve
të pres me lot

un me buk zemër ti me gurë
un të fal e ti smë fal kurrë
un me ty kam qen shum i drejt e ti mua më ke rrejt(2x)

edhe pse ti gabove
me gjith zemër të kujtoj
ti vetën e mashtrove
tash s'flet me gojë
ishin disa imtesira
ishin veq disa fjale kot
ike dhe më su ktheve
të pres me lot


un me buk zemër ti me gurë
un të fal e ti smë fal kurrë
un me ty kam qen shum i drejt e ti
un me buk zemër ti me gurë
un të fal e ti smë fal kurrë
un me ty kam qen shum i drejt e ti mua më ke rrejt

buuuuuk
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)