Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gresa Behluli - Kupto Djalo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me thuaj ku mbeti tash
Ai gezim trego o shpirti im - ti trego
Fjala jote morri tash
Tjeter drejtim tani ska kthim.

Nuk je i njejti djal ai qe e deshta ne fillim
Eshte mbarim
perseri diqka mendon por sheh me zorr nuk shkon
Nedjen nje iluzion.

Jo s'te dua s'je per mua
Tash kupto djaloo
E tash ti shko
Une te thash jo
Kjo zemra s'te do

Jo s'te dua s'je per mua
Tash kupto djaloo
E tash ti shko
Une te thash jo
Kjo zemra s'te do
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)