Më mbaj mend (për 1 muaj)

Djemte E Detit - Kohe Pa Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Jam ne vetmi
Syte e mi ne lot
Pa ty une po rri
Nje çast dua te shoh

Jetoj ne erresire
Por lotet s'me jane thare
Ti theve zemren time
Une te dua si i marre

(refren)
Je ti qe s'me do (je ti qe s'me do)
Je ti qe s'ke lot (je ti qe s'ke lot)
Kjo ish jeta ime
Eja merrme o zot

Kohet kalojne, mbi supet e mi
Jeta ime vazhdon,dhe pse nuk je ti.

(refreni)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)