Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurora - Sexy

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Trupin tënde kur e kujtoj
ndihem keq, vetveten time e ngushlloj
me shiqon ti , vazhdimisht me provokon
deshiron ti, hormonet e mia ti ngacmon
noooo
me lejo te lutem
te ofrohem veç njeher
te ndjej trupin tënde nga puthjet e tua te vdes
me lejo te lutem
unë sjam cmend ti s'më kupton
unë vërtetë te dua
ty te kam një obsedion
ooooooooo you are so sexyyyyyyy

Sa interesant a a te duket tyyyy
sa shumë me plas, kur me dhe buzen ti baby
ti me more, mua ne pasion
me pëlqen ti, si me mundon me mundon

sexy je ti aaaaaa
për ty ndjej dhe dashuri ooo
sa me pëlqen ti aaaaaa
sa e ëmbël je tii sa e ëmbël je ti
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)