Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Ismaili & Sabri Fejzullahu - Vete Me The Te Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Adelina:]
VeT Me The Te Dua
E Tash M'ke Harruar
E Tash M'ke Harruar
VeT Me The Te Dua
E Tash M'ke Harruar
E Tash M'ke Harruar

[Sabriu:]
Mua Me Harrove
Tjetrin Dashurove
Tjetrin Dashurove
Mua Me Harrove
Tjetrin Dashurove
Tjetrin Dashurove

[Adelina:]
Kur Te Piqet Qershia
Kujtoj Lotë E Mia
Kujtoj Lotë E Mia
Ta La Amanet E
Mos Me Harro Krejt E
Mos Me Harro Krejt E
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)